bursameltemokullari-67cf45e0.jpg

BURSA MELTEM KOLEJİ TÜRKİYE ŞAMPİYONU

16-21 Haziran tarihleri arasında Amasya da  Türkiye Hentbol Federasyonu tarafından düzenlenen turnuvada Bursa Meltem Koleji Türkiye şampiyonluğunu elde etti.

Her yıl Amasya da düzenlenen ve kız-erkek yüzlerce çocuğun katıldığı turnuvada yıllardır Türkiye genelinde hentbola damga vuran Bursa Meltem Koleji sporcuları farklarını ortaya koydular ve yaptıkları 6 maç sonrası yenilgisiz şampiyon oldular. 

Bursa Meltem Koleji Spor Kulübü Başkanı Ökgeş Gençer de ''Hentbolda artık bir markayız. Sistemli çalışma sonrası başarıların gelmesi kaçınılmazdır. Antrenörümüz Ali Yılmaz 2 yıldan beri aynı sporcular ile aralıksız çalışıyor. Sonunda da şampiyonluk geldi. Sporcularımıza, ailelerine ve tüm Meltem ailesine hayırlı olsun'' dedi.

MELTEM KOLEJİ NİLÜFER ŞAMPİYONU

Bu yıl 18.si düzenlenen Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri hentbol gençler kategorisinde şampiyonluğu elde etti.

Oynadığı tüm maçları yenen Özel Meltem Anadolu Lisesi final maçında Coşkunöz Mesleki Teknik Lisesi ile finalde karşılaştı. Final maçını zor da olsa kazanan takımımız, Nilüfer Spor Şenlikleri hentbol gençler kategorisinde üst üste 6.kez şampiyonluğu elde etti. 

Tüm sporcu ve antrenörlerimizi kutluyoruz.

bursameltemokullari-2cd9f474.jpg

SATRANÇ TURNUVASINDA İLÇE 3.SÜYÜZ

Nilüfer Belediyesi ve Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen Nilüfer Spor Şenlikleri liselerarası satranç turnuvası yapıldı.
Özel Bursa Meltem Anadolu Lisesi öğrencileri 22 okul arasından 3.lüğü elde etti.